Bezpłatna
wycena
Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena

Zamów bezpłatną wycenę szafy lub garderoby


Szanowni Państwo,
dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa interesującą ofertę.

Prosimy o podanie wymiarów szafy/garderoby takich jak: szerokość, wysokość oraz głębokość, oraz materiału, który będzie wypełnieniem drzwi: płyta, kolorowe szkło Lacobel, szkło matowe Matelac, szyba mleczna, lustro, płyta bambusowa/rattanowa, lakier połysk, lakier matowy, czy ekoskóra i wpisanie tych parametrów w poniższym formularzu.

Jako wypełnienie w jednej tafli elementy lakierowane, z płyty i lustra możemy zastosować do wysokości 275 cm, natomiast w szkle do 255 cm. Wymiary wyższe będą wymagały podziałów.
Jeśli zastanawialiście się już Państwo nad wnętrzem zabudowy to również prosimy o przekazanie tych informacji (półki, szuflady, drążki na krótkie ubrania, drążki na długie ubrania, kosze wysuwane). Każda dodatkowa informacja podana przez Państwa zbliża nas do poznania oraz spełnienia Państwa oczekiwań i potrzeb.

Masz jakieś pytania?

Nasi konsultanci chętnie udzielą Państwu wszelkich wyczerpujących odpowiedzi.

    Proszę o wycenę:GarderobySzafy
    Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Komandordd Dorota Gajewska z siedzibą w Warszawie (04-359) ul. Kobielska 23 lok. B23U/B22U, NIP 113-039-37-48, któremu będą przekazane Państwa dane osobowe w celu odpowiedzi na zapytanie, sporządzenia wyceny w celu przedstawienia Państwu oferty lub wykonania ewentualnego pomiaru przed złożeniem oferty. Podane przez Państwa dane osobowe będą wykorzystane przez w/w administratora wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie, sporządzenia wyceny, ewentualnie pomiaru, w celu przedstawienia Państwu oferty. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do odpowiedzi na zapytanie, wykonania wyceny w celu przedstawienia oferty. Mają Państwo prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i inne prawa określone w informacji szczegółowej. Szczegółowe informacje: zobacz Politykę Prywatności.