Bezpłatna
wycena
Materiały

Materiały

Płyty meblowe

Przy zastosowaniu różnorodnych powierzchni; gładkich, metalicznych, dekorów drzew iglastych oraz prążkowanych, a także połyskliwych, możemy stworzyć atrakcyjne wizualnie fronty meblowe i zestawiać ze sobą różne materiały wypełniające.

Więcej

Lacobel

Jest to szkło lakierowane o grubości 4 mm, pokryte przyjaznym dla środowiska i ekologicznym lakierem, dzięki czemu zapewnia bardzo gładki i błyszczący wygląd. Lacobel dostępny jest w wielu kolorach z palety RAL.

Więcej

Matelac

Matelac to rodzaj satynowego, bezbarwnego szkła trawionego kwasem, które pozbawione jest świetlnych refleksów. Satynowa powierzchnia matelacu montowanego w drzwiach szaf sprawia, że meble stają się jeszcze bardziej wyrafinowane.

Więcej

Moduloform

Panel dekoracyjny z innowacyjnej linii Moduloform to szeroka gama możliwości stworzenia indywidualnego, nowoczesnego wnętrza. Panele ozdobne z tej serii charakteryzują się oryginalnością kształtów i doskonałym designem.

Więcej

Lustra i szyby

Szyby złożone są z dwóch tafli szkła między którymi wklejana jest przeźroczysta lub mleczna szyba. Folia pełni funkcję ozdobną, ale także ochronną, gdyż nie dopuszcza do rozpryskiwania kawałków szkła.

Więcej

Szkło z grafiką

Coraz częściej drzwi lustrzane zamieniane są na te, gdzie na szkle pojawia się grafika oraz fotografie. W ten sposób możemy wprowadzić do wnętrza bajkowy, fantazyjny klimat.

Więcej

Bambus

Trawa wodna cechująca się twardniejącymi łodygami, która rośnie w ciepłych regionach świata. Bambus może osiągnąć rozmiary małego krzewu, ale także kilkudziesięciu metrowego drzewa.

Więcej

Rattan

To popularne i powszechnie stosowana nazwa palmy kolczastej Calamus rotang rosnącej w azjatyckich lasach tropikalnych. Maty rattanowe dostępne są w kilkunastu kolorach.

Więcej

Ekoskóra

Podstawowym materiałem wykorzystywanym przy jej produkcji jest płyta komórkowa, inaczej określana jako plaster miodu, łączona z płytą MDF. Tego rodzaju płyty są lekkie, stabilne i wytrzymałe.

Więcej