Bezpłatna
wycena
Moduloform

Moduloform

Panel dekoracyjny z innowacyjnej linii Moduloform to szeroka gama możliwości stworzenia indywidualnego, nowoczesnego wnętrza. Panele ozdobne z tej serii charakteryzują się oryginalnością kształtów i doskonałym designem. Na uwagę zasługują również wspaniałe efekty wizualne, jakie umożliwiają panele dekoracyjne 3D.

Panele Moduloform możemy stosować w drzwiach przesuwnych w szafach, zabudowach, garderobach lub drzwiach przejściowych. Oferta Proform obejmuje panele ozdobne różnego typu: panele dekoracyjne 3D, panele MDF i inne. Oferujemy również wyjątkowo delikatne, ażurowe panele Moduloform – które staną się ozdobą dowolnej przestrzeni – salonu, kuchni czy łazienki.

Panele Moduloform są wykonywane w technologii opłaszczowania folią 3D frezowanych płyt MDF. Folie te wykonane są z PCV lub PET. Sprawia to, że płyty stają się antystatyczne i łatwe w pielęgnacji, nie osadza sie na nich kurz. Wysoka trwałość MDF jest uzyskiwana dzięki zastosowaniu żywic melaminowych. W produkcji paneli stosowane są wyłącznie ekologiczne kleje poliuretanowe – nie szkodliwe dla środowiska. Panele Moduloform posiadają ATEST PZH.