Bezpłatna
wycena
Kontakt

Kontakt

KomandorDD

Autoryzowany Dealer

Galeria Grochów – Rondo Wiatraczna
ul. Kobielska 23
04-359 Warszawa
I piętro

Godziny otwarcia:

Pn.-pt.: 11:00-19:00

Masz jakieś pytania?

Nasi konsultanci chętnie udzielą Państwu wszelkich wyczerpujących
odpowiedzi. Możesz również skorzystać z poniższego formularza.

  Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Komandordd Dorota Gajewska z siedzibą w Warszawie (04-359) ul. Kobielska 23 lok. B23U/B22U, NIP 113-039-37-48, któremu będą przekazane Państwa dane osobowe w celu odpowiedzi na zapytanie, sporządzenia wyceny w celu przedstawienia Państwu oferty lub wykonania ewentualnego pomiaru przed złożeniem oferty. Podane przez Państwa dane osobowe będą wykorzystane przez w/w administratora wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie, sporządzenia wyceny, ewentualnie pomiaru, w celu przedstawienia Państwu oferty. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do odpowiedzi na zapytanie, wykonania wyceny w celu przedstawienia oferty. Mają Państwo prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i inne prawa określone w informacji szczegółowej. Szczegółowe informacje: zobacz Politykę Prywatności.
  Funkcjonalność

  Funkcjonalność

  Zastosowanie drzwi przesuwanych, uchylnych czy składanych oszczędza miejsce przed szafą pozwalając uczynić ją głębszą i bardziej pojemną. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie stworzyć każdy rodzaj mebli na wymiar.

  Elegancja

  Elegancja

  Staranny dobór proporcji, kolorów i materiałów sprawia, że proponowane przez nas rozwiązania wyglądają niezwykle harmonijnie i naturalnie, a jednocześnie nowocześnie i elegancko w każdym pomieszczeniu.

  Szeroka gama barw i wypełnień

  Szeroka gama barw i wypełnień

  Bogata paleta kolorów obramowań drzwi, kilkadziesiąt kolorów płyty laminowanej w ciągłej ofercie o ciekawej i oryginalnej strukturze oraz wypełnienia specjalne.

  Trendy i jakość

  Trendy i jakość

  W sposób ciągły analizujemy rynek meblarski, uczestniczymy w targach i pokazach związanych z branżą meblarską, aby proponowane przez nas rozwiązania i materiały wpisywały się w aktualnie obowiązujące trendy.